Магія Карпат – і це саме через неї нам хочеться повертатися туди знову і знову…

"Високі Карпати" в смт Ясіня - чудове місце для відпочинку
7 вересня 2013 р. викладачі та студенти МДУ взяли участь у сходженні на найвищу вершину Українських Карпат – гору Говерлу (2061м).
Маршрут підйому становив 14 км. Підйом звивистою стежкою  на Говерлу був важким, тривалим, проте з кожним метром ми наближалися до найвищої точки України. На вершині гори відкривалися чудові живописні краєвиди Українських Карпат, адже погода була хорошою, і можна було побачити Івано-Франківщину, вершини Чорногірського хребта, гори Піп Іван, частину території Румунії.

Втомлені подорожуючі змогли відновити свої сили на туристичній базі «Високі Карпати» в смт. Ясіня, яка надала чудові умови розміщення, смачні вечерю та сніданок.
Будучи в селищі не змогли обминути увагою видатну пам’ятку архітектури, занесену до списку Всесвітньої спадщини –  дерев’яну Струківську церкву.
8 вересня учасники подорожі мали змогу перейнятися святковим настроєм щорічного фестивалю «Гуцульська бриндзя» у м. Рахів, скоштувати овечий сир та вурду, придбати сувеніри, послухати пісні народних колективів Гуцульщини.

Ст. викладачі кафедри туризму і рекреації
Кампов Н.С., Медвідь Л.І.

 Создан 11 окт 2014Украина онлайн Каталог webplus.info Реклама сайта Рейтинг@Mail.ru Счетчик тИЦ и PR Рейтинг@Mail.ru Украинский
портАл Яндекс.Метрика